Aktuality

15. 3. 2017
Bankovní institut se připojil k celosvětové iniciativě Global Money Week neboli Světového týdne vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti zaměřený na děti a mládež.  
13. 3. 2017
Bankovní institut je partnerem konference, která se bude zabývat problematikou trendů v oblasti bankovnictví a vůbec celého finančnictví. Zvláštní pozornost bude upřena na budoucí uplatnění absolventů ekonomických oborů.
6. 3. 2017
COGNOS AG, jehož součástí je Bankovní institut vysoká škola, vstoupil do Vysoké školy regionálního rozvoje. Spojením těchto dvou soukromých škol vzniká nový silný subjekt v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Nová vysoká škola rovněž posílí svou pozici v oblasti vědy a výzkumu.
28. 11. 2016
Řídí nejstarší soukromou vysokou školu v zemi, expertka na fyzikální chemii s doktorátem ze zahraniční univerzity, bývalá vědecká pracovnice, později výkonná ředitelka prestižní evropské konzultační agentury. To všechno je Martina Mannová, žena na postu generální ředitelky Bankovního...
19. 10. 2016
Hledáte soukromou vysokou školu? Máme pro vás několik tipů, jak nešlápnout vedle. Ty portál vysokéškoly.cz otestoval na Bankovním institutu vysoké škole. Jste zvědaví, jestli jsme obstáli?
Dr. Oetker
14. 9. 2016
Na pozvání Bankovního institutu vysoké školy přijel německý průmyslník Dr. Oetker do Prahy, aby vystoupil v rámci VIP Fóra Hospodářských novin a nechal nahlédnout pod pokličku receptu na úspěšný rodinný podnik. Na otázku, jak vzdělání ovlivňuje cestu k úspěchu, pohovořil se stovkou českých...
29. 8. 2016
Fakulta Roku je prestižní anketou mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice. BIVŠ získal 3. místo s indexem 87,5 v kategorii pro ekonomické soukromé školy. Pro Bankovní institut hlasovalo celkem 115 studentů.
28. 8. 2016
Za několik málo dní navštíví Prahu na pozvání Bankovního institutu vysoké školy německý průmyslník a člen významné podnikatelské rodiny Dr. Arend Oetker.
8. 8. 2016
Nízké úrokové sazby hrají do karet všem, kdo uvažují o koupi vlastní nemovitosti.
27. 6. 2016
Čeští středoškoláci věří soukromým vysokým školám. Více než polovina považuje kvalitu jejich výuky za srovnatelnou s veřejnými univerzitami. 62 % středoškoláků pak nevadí za vysokoškolské vzdělání zaplatit, pokud jsou přesvědčeni o kvalitě přednášek. Vyplývá to z průzkumu, který si u agentury Ipsos...

Stránky