O BIVŠ

Bankovní institut je soukromá vysoká škola v Praze a v Brně.

Jsme nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Od roku 2001 jsme připravili téměř 12 000 studentů na kariéru především v podnikové sféře, ale i ve veřejném sektoru. Jsme součástí COGNOS AG - jedné z největších nezávislých soukromých vzdělávacích skupin v Německu. Klademe důraz na vysokou úroveň výuky, věděcké i publikační činnosti. Staráme se o naše studenty a do výuky systematicky zapojujeme odborníky z praxe.

Dne 1.7. 2017 došlo k fúzi sloučením společnosti Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o. s Bankovním institutem. V souvislosti s touto fúzí došlo dne 18.7. 2017 k přejmenování společnosti BIVŠ na společnost "Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s."

Proč studovat na bivš

1. Praktické vzdělání od lidí z oboru

Praktické vzdělání
    od lidí z oboru

Předměty u nás vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojujeme teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají naši absolventi skvělé uplatnění.

2. Studenti vždy na prvním místě

Studenti vždy na
    prvním místě

O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru. Zajímá nás názor každého studenta.

3. S matikou i bez ní

S matikou
    i bez ní

U nás si můžete vybrat z mnoha praktických specializací, kde vás nebudeme trápit matematikou. A u těch, kde je matika potřeba, vám s ní pomůžeme.

Zajímá vás jaké obory nabízíme?

Podívejte se na video s Dr. Martinou Mannovou - generální ředitelkou BIVŠ.

Chci se přihlásit ke studiuJak dál

Tak to máme velkou radost. Napište nám o sobě pár údajů a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Vedení školyNaši lidé

Dr. Martina Mannová
Generální ředitelka
mmannova@bivs.cz

Radek Stavinoha
Statutární zástupce
rstavinoha@bivs.cz

Doc. Ing. František Pavelka, CSc.
Rektor BIVŠ, garant oboru Bankovní management
fpavelka@bivs.cz

doc. Ing. Jan Pašek, Ph.D
Prorektor pro vědu, výzkum a vnější vztahy, garant oboru Oceňování majetku
jpasek@bivs.cz

doc. RNDr. Jarmila Radová, Ph.D.
Vedoucí katedry financí a ekonomie
jradova@bivs.cz

doc. Ing. Jan Lojda, CSc. MBA.
Garant oboru Informační technologie a management

jlojda@bivs.cz

Ing. Vladimír Beneš, Ph.D.
Vedoucí katedry informatiky a kvantitativních metod

vbenes@bivs.cz