O BIVŠ

Bankovní institut je soukromá vysoká škola v Praze a v Brně.

Jsme nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Od roku 2001 jsme připravili téměř 12 000 studentů na kariéru především v podnikové sféře, ale i ve veřejném sektoru. Jsme součástí COGNOS AG - jedné z největších nezávislých soukromých vzdělávacích skupin v Německu. Klademe důraz na vysokou úroveň výuky, věděcké i publikační činnosti. Staráme se o naše studenty a do výuky systematicky zapojujeme odborníky z praxe.

Dne 1.7. 2017 došlo k fúzi sloučením společnosti Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o. s Bankovním institutem. V souvislosti s touto fúzí došlo dne 18.7. 2017 k přejmenování společnosti BIVŠ na společnost "Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s."

Proč studovat na bivš

1. Praktické vzdělání od lidí z oboru

Praktické vzdělání
    od lidí z oboru

Předměty u nás vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojujeme teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají naši absolventi skvělé uplatnění.

2. Studenti vždy na prvním místě

Studenti vždy na
    prvním místě

O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru. Zajímá nás názor každého studenta.

3. S matikou i bez ní

S matikou
    i bez ní

U nás si můžete vybrat z mnoha praktických specializací, kde vás nebudeme trápit matematikou. A u těch, kde je matika potřeba, vám s ní pomůžeme.

Zajímá vás jaké obory nabízíme?

Podívejte se na video s Dr. Martinou Mannovou - generální ředitelkou BIVŠ.

Chci se přihlásit ke studiuJak dál

Tak to máme velkou radost. Napište nám o sobě pár údajů a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Vedení školyNaši lidé

Dr. Martina Mannová
Statutární zástupce, rektorka

Radek Stavinoha
Generální ředitel

Prof. RNDr. René Wokoun, CSc.
Ředitel institutu regionálního rozvoje

doc. Ing. Hana Bartošová, CSc., dr. h. c.
Ředitelka institutu bezpečnostního managementu

Ing. Vladimír Beneš, Ph.D.
Vedoucí katedry informační technologie

Doc. PhDr. Jana Marie Šafránková, CSc.
Vedoucí katedry managementu a lidských zdrojů

Mgr. Martina Kupcová
Vedoucí katedry bezpečnost a právo

Ing. Mgr. Kateřina Murtingerová
Vedoucí katedry regionálního rozvoje a prorektorka pro studium

Prof. Ing. Bojka Hamerníková, CSc.
Prorektorka pro vědu a výzkum

RNDr. Alena Drda Morávková, MBA, Ph.D.
Prorektorka pro akreditaci

Doc. Ing. arch. Vladimíra Šilhánková, Ph.D.
Prorektorka pro zahraniční vztahy